fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Huvikeskus

Viimane linnalaager püstitas rekordi!

25.03.2022

Audentese huvikeskus korraldab aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaega veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. Viimasel koolivaheajal toimus jälle põnev linnalaager, mis pakkus lastele meeldejäävaid elamusi ja mitmekülgseid tegevusi.

Saame uhkusega öelda, et 28. veebruarist 4. märtsini toimunud 6–12-aastaste laste linnalaager oli viimase 12 aasta rekordarvulise osavõtjatega talvine linnalaager. Osavõtjate arv kasvas võrreldes eelmise rekordarvuga 14%.

Suur tänu kõikidele särasilmsetele lastele ja meie tublidele õpetajatele!

Järgmine linnalaager toimub 25.–29. aprill. Kevadvaheaja laagrikava pakub taas tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud. Laagri täpse kavaga saab tutvuda aprillikuu kolmandal nädalal.

Kohtumiseni linnalaagris!

Jalus