fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

spordigümnaasium

Viiruse leviku ennetamine

01.11.2022

Meil on hea meel, et sellel õppeaastal oleme saanud hoida kooli turvaliselt avatuna ja soovime, et kogu õppeaasta jätkuks sellisena. Selleks jätkame juba tuttvaks saanud viiruse leviku ennetamise meetmetega.

Haigustunnuste puhul tuleb jääda koju

Viirushaiguste tavapärane hooaeg on alanud ning jõudnud paratamatult ka kooli. Nii koroona kui ka kõigi teiste respiratoorsete viirushaiguste leviku ennetamiseks on tõhusaimateks meetmeteks hügieenireeglitest kinnipidamine. Lisaks koroonaviirusele levivad ka muud suure nakkusohuga külmetus- ja viirushaigused, mistõttu palume mistahes haigustunnuste ilmnemisel õppursportlast kooli mitte saata.

Regulaarne kiirtestimine ei ole hetkel vajalik

Lähtudes Terviseameti soovitustest tagame kiirtestide komplektid kõigile õppursportlastele ja töötajatele. Koolil on olemas piisav testide varu ja testide saamiseks tuleb pöörduda klassijuhataja, õpilaskodu administraatori või koolitädi poole.

Selleks et saaksime jätkata kontaktõppena, peame kõik koos pingutama ja käituma nii enda kui ka teiste suhtes vastutustundlikult. Oleme oma käitumisega teistele eeskujuks ning teeme kõik meist oleneva, et saaksime võimalikult kaua ja turvaliselt tavapärast koolielu nautida.

Täpsem info veebilehel

Küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust e-posti aadressil [email protected] või telefonil 699 6591. Koroonaviiruse leviku tõkestamise, testimise, karantiini jm tingimuste kohta täiendame infot jooksvalt kooli veebilehel.

Jalus