fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Viis aastat VEPAt

09.06.2020

Audentese erakool liitus VEPA käitumisoskuste mänguga 2015. aastal, seega tähistasime tänavu oma koolis selle mängu rakendamise 5. sünnipäeva.

VEPA mäng arendab lapse enesejuhtimise oskust, tänu millele suudab ta oma käitumist ja emotsioone paremini jälgida ning kontrollida. VEPA aitab luua klassis positiivset ja õppimist toetavat õhkkonda ning tunnustada õpilaste head käitumist.

Kuna suupill on selles mängus pidevas kasutuses, otsustasid Audentese VEPA õpetajad üheskoos meie VEPA rakendamise 5. sünnipäevaks suupillimängu põhjalikumalt selgeks õppida. Suupillitiimi kutsus kokku Tiina Rum ning temaga liitusid Külli Arand, Lea Heier, Kertu Laanesoo, Aile Laumets ja Merle Pabbo. Õpetajaid koolitas suupillimeister Erki Uus.

Suupilliõppijad tulid neljapäeviti peale tunde kokku, et ühiselt musitseerida. Viimane tund oli eriti pidulik, sest siis mängiti koos pala „Ood rõõmule“ – see oli VEPA õpetajate kingitus Audentese 25. sünnipäevaks.

Sügisel plaanitakse suupilliõppega jätkata ja siis saavad selle ansambliga liituda ka uued huvilised.

Kõik VEPA klasside õpilased võtsid osa VEPA jõulukaartide joonistamise konkursist ja pälvisid seal mitu tunnustust. Kooli sünnipäevaks kirjutasid VEPA klasside õpilased Audentesele kiidud ja kaasasid sellesse ka teisi klasse. Nende kiidudega sai tutvuda Audentese Facebooki lehel. Sügisel paneme koolimajadesse üles ka kiidunäituse.

Vaatan VEPA kohta lähemalt

Jalus