fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Vilistlase Pippi Lotta Enoki hõbemedal koolist ja juunioride MM-ilt

27.08.2021

Juunis spordigümnaasiumi 12. klassi hõbemedaliga ja aasta sportlase tiitliga lõpetanud Pippi Lotta Enok on sel hooajal saanud mitmeid kasulikke kogemusi. Pippi võitis augustis Nairobis toimunud juunioride MM-il hõbemedali seitsmevõistluses. Ta on näidanud, kuidas pühendunud töö, raskuste ületamine, mitte alla andmine ja koostöö treeneriga on tema senisele arengule ning ka tulevastele tulemustele kaasa aidanud.

Vaatan Pippi Lotta kommentaari ERR portaalist

Tema sportlaskarjäär on alles alguses ja saab huvitava jätku USAs kahest karjääri jätkates, millest Pippi rääkis lähemalt kevadel. Hea on kuulda, et olulisel kohal tema arengus oli ka Audentese aeg. Pippi oli meie keskkonnas väga avatud koostööks erinevate ekspertidega ning otsis võimalusi ennast nii füüsiliselt kui ka vaimselt arendada. Ta on kindlasti suureks inspiratsiooniks ka meie praegustele õppursportlastele ja soovime talle palju huvitavaid avastusi edasiseks.

 

Jalus