fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES

Vilistlaste kokkutulek ja 25. sünnipäev jäävad ära

23.03.2021

Hea vilistlane ja koolipere!

Kahjuks peame teatama, et tulenevalt hetkeolukorrast riigis ning sooviga hoida meie kõigi tervist, oleme otsustanud selle aasta 14. maiks planeeritud sünnipäeva ja 15. maiks planeeritud vilistlaste kokkutuleku ära jätta.

Usume, et nii nagu meie, ootasite ka teie seda kokkusaamist suure põnevusega, et kohtuda oma klassi- ja koolikaaslastega ning endiste kolleegidega. Soovisime nii sünnipäeva kui ka vilistlaste kokkutulekuga pakkuda elamusi ning toredat koosviibimist, kuid peame vastutustundlikuks praegused plaanid selleks aastaks tühistada.

Kinnitame, et kokkusaamise soov on jätkuvalt väga suur. Plaanime väärika juubeli ja vilistlaste kokkutuleku korraldada juba 2025. aastal, mil Audentes tähistab oma 30. sünnipäeva.

Küll aga on meil heameel teatada, et selle aasta maikuus jõuab Audentese senisest tegevusest kõnelev raamat „Veerandsada aastat Audentest“ kaante vahele. Täpsemat infot anname kohe, kui pea 200-leheküljeline raamat on trükikojast meieni jõudnud.

Hoia kindlasti silm peal meie veebilehel ning Facebooki lehel Audentese koolide vilistlased, mille kaudu jagame tulevikus erinevaid üleskutseid meie vilistlastele, kes soovivad koolielus kaasa lüüa.

Kõigiga, kes on vilistlaste kokkutuleku pileti juba ostnud, võtame personaalselt ühendust.

Hoiame üksteist ja oma tervist!
Sinu Audentes

Jalus