fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Virtuaalne jõulukalender pakkus palju põnevust

21.12.2021

Detsembris sai kogu koolipere igal hommikul kell 9 avada ühe järjekordse virtuaalse jõulukalendri akna. Iga aken peitis endas üht jõulujuttu või -luuletust, mille oli loonud mõni meie õpilane.

Juttu või luuletust sai igaüks ise lugeda ning ühtlasi mõne õpetaja videoesituses kuulata. Seega pakkus iga hommik väikest üllatust, et kes on seekordse jutu või luuletuse autor ja kes esitaja. Just selline peabki üks advendikalender olema! Mitu klassi korraldasid enne järjekordse akna avamist lausa äraarvamismängu, et pakkuda, mis neid sel päeval kalendris ees ootab.

1.–9. klassi õpilaste omaloomingulisi jõulujutte ja -luuletusi kogusime novembrikuus ning neid töid sai kokku peaaegu 120. Iga tekst oli omanäoline. Kõige usinamad kirjutajad olid 3. klassid. Loodi isegi paar lühinäidendit, mis olid väga vahvad ja erilised. Kuigi meie virtuaalsesse jõulukalendrisse saime loosi teel valida vaid 24 jutukest ja luuletust, jagasime Audentese erakooli õpilastele lugemiseks ka kõiki teisi kirjatöid. Samuti kõlas mitu omaloomingulist luuletust jõuluaktusel.

Koolipere on juba andnud jõulukalendri kohta väga palju head tagasisidet, kuna see ettevõtmine tegi jõulude ootamise põnevaks ja mänguliseks.

Vaatan virtuaalset jõulukalendrit

Jalus