fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Võidutiitlid „Rising Star” konkursilt

21.12.2021

Pirita Majandusgümnaasium korraldas juba 23. korda lemmiklauljate ja –ansamblite jäljendamise konkurssi „Rising Star”. Osalejate eesmärk sellel võistlusel on olla jäljendatavale staarile lavaliselt võimalikult sarnane.

Meie kooli 3.c klassi lapsed, kes on nii 1. kui ka 2. klassis esinemispisikuga juba nakatunud, esinemisrõõmu ja eduelamust tunda saanud, soovisid taas osaleda. Klassijuhataja Lea Heieri juhendamisel võttis klassist osa lausa kaks gruppi. Kõigepealt valis üks tiim (Oliver, Annabel, Karola, Lilly Felicity, Paris) omale lemmikesineja – Märten Männiste tantsutüdrukutega ja seejärel hakati hoolega igal vabal minutil harjutama. Kuna jäljendada soovijaid oli rohkem, siis moodustati kiiresti ka teine ansambel (Mia, Lilly Felicity, Märt, Roger, Pärt Sander) soovi avaldanud õpilastest. Õpetaja soovitusel harjutas teine grupp Eurovisiooni tähe Polina Gagarina ja tema bändi etteastet. Särav kleit oli õpetaja teatrikostüümide seas juba olemas, üles tuli leida enda seest see sära, mida lava pealt suurelt vaatajatele kiirata. Iga prooviga jõudsid grupid oma eesmärgile lähemale.

Sarnaselt eelmisele aastale toimus konkurss veebi teel, mis tähendas, et osalemiseks tuli oma etteaste üles filmida ning korraldajatele saata. Kui kätte jõudis video filmise aeg, selgus, et üks tantsutüdrukutest oli haigeks jäänud. Lahendamatuid olukordi aga pole – kiiresti õppis Lilly tantsu selgeks ja osales mõlemas etteastes.

Eri vanuseklassides valisid oma võitjad žürii ning samuti sai iga huviline hääletada oma lemmiku etteaste poolt. Meie tublid õpilased saavutasidki nii Mini Star kui ka publiku lemmiku tiitlid. Võidutunne on küll suurepärane, aga vähem tähtis pole protsess, koostöö, isetegemisrõõm, üksteisega ja hetkeoludega arvestamine. Samuti vanemate toetus ja sõprade kaasaelamine.

Palju õnne 3.c klassi õpilastele ning õpetaja Lea Heierile nende juhendamise eest!

Jalus