Otsi

spordiklubi

VÕIMAS! Audentese Spordiklubi võitis 16 medalit Eesti noorte meistrivõistlustel teatejooksudes

05.06.2018

Rakvere staadionil toimusid nädalavahetusel EV100 Eesti noorte meistrivõistlused teatejooksudes. Osales 19 klubi ja parimad selgusid U16, U18 ja U20 vanuses. Eesti meistrid selgitati järgmistel distantsidel: 4×110 m tõkkejooks, 4×100 m tõkkejooks, 4×100 m jooks, 3×800 m jooks, 100m+200m+300m+400m jooks.

Kõige edukamaks klubiks osutus Audentese Spordiklubi, kes võitis ühtekokku 10 kuldmedalit. U20 vanuseklassis võitsid mehed 4×100 m , 4×110 m tõkke-, 3×800 m ja väike-rootsi teatejooksu. Naised pälvisid selles vanuseklassis hõbemedalid väike-rootsi ja 3×800 m teatejooksus.

U18 vanuseklassis ei leidunud meie noormeestele vastast 4×100 m, 3×800 m ja väike-rootsi teatejooksus. Lisaks võitis meie teine võistkond 4×100 meetri teatejooksus pronksmedali. Meie piigad saavutasid hõbemedalid väike-rootsi ja 4×100 m tõkketeatejooksus. Lisaks veel pronksised medalid 4×100 meetri teatejooksus.

Heas hoos olid meie U16 vanuseklassi tüdrukud, kes võitsid kolm kuldmedalit. Nad jäid konkurentidele püüdmatuks 4×100 m, väike-rootsi ja 4×100 m tõkketeatejooksus. Suurel teatejooksude päeval võitis meie klubi ühtekokku 16 medalit.