Spordiklubi

VÕIMAS! U18 korvpallitüdrukud krooniti Eesti meistriks

07.05.2018

Lõppenud nädalavahetusel toimusid G4S Noorteliiga medalimängud U18 vanuseklassile ning neidude seas pääses finaali meie Audentese Spordiklubi naiskond, kes krooniti ka Eesti meistriks.

Audentese piigad kohtusid finaalis Tartu Kaleviga ning meie naiskond kohtumisel põnevaks minna ei lasknud. Pärast poolaega juhtisime tartlaste ees skooriga 40:22 ning suuresti oli see tänu Janne Pulgale, kes viskas poolajaga lausa 24 punkti. Lisaks Pulgale näitas kogu naiskond väga head kaitsemängu ning ei lasknud kordagi Tartu Kalevil ohtlikuks saada.

Lõpusireeni kõlades olid Audentese naiskonna võidunumbrid 81:55. Meie parimana viskas Pulk üleplatsinaisena 34 punkti ning valiti ka finaalturniiri kõige resultatiivsemaks mängijaks. „Väike värin olin enne mängu tüdrukutel sees. Meil oli hooaja esimene mäng, kus me saime mängida täiskoosseisus,” sõnas naiskonna peatreener Reet Rausberg intervjuus Basketile. “Meil oli hästi palju vigastusi ja vigastustest väljatulekuid. Pidasime võtmemängijaks Tederit ja esimesel poolajal saime kenasti hakkama. Teisel poolajal kaitses natuke auke tekkis aga edu oli turvaline. Natuke ma ei olnud rahul sellega, et pall oleks pidanud rohkem sisse-välja käima aga üldjoontes hea mäng.“

Eesti meistrikulla said kaela Anella Otti, Anna-Helena Ehala, Berit-Annabel Loomägi, Victoria-Ida Vähi, Janne Pulk, Liisa Neeme, Margot Arvola, Tatjana Drozdova, Hanna Leena Ojamaa, Triinu-Liis Vaikma, Eha-Roos Kuus, Keili Saava. Naiskonna treenerid Reet Rausberg ja Andra Viirpalu.