fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Võimlemispäev oli täis liikumisrõõmu

20.12.2018

13. detsembril lõpetati kehalise kasvatuse tundide raames toimunud võimlemisperioodi suure võimlemispeoga spordikeskuse judo- ja maadlussaalis. Osa võtsid kõik 1.–6. klassid, kes olid kehalise kasvatuse õpetajate Sigrid Sempelsoni ja Mikk Toomeli ning tantsuõpetaja Valeria Januškevitši juhendamisel välja mõelnud võimlemiskavad, mida valmistati ette ja harjutati mitmeid nädalaid.

Võimlemispäeva juhatas sisse akrobaatikatreenerite etteaste, kus võis näha kõrgeid hüppeid ja erinevaid trikke, mis õpilastele põnevust pakkusid. Seejärel esinesid kõik klassid oma võimlemiskavadega ning ei puudunud ka üllatusesinejad, õpetajate sisustatud liikumispausid ning suur ühistants võimlemispeo lõpetuseks.

Oli vahva ja meeldejääv hommikupoolik täis liikumisrõõmu!

Jalus