fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Võimlemispäeval näitasid oma oskusi kõik klassid

16.01.2017

Uue aasta esimese üritusena toimus 11. jaanuaril võimlemispäev. Sel aastal kujunes see veidi teistsuguseks, sest korraldajateks ei olnud ainult kehalise kasvataja õpetajad Sirje Raud ja Andres Idla, vaid ka 8.b klassi õpilane Lisanna. Lisanna otsustas oma loovtöö raames aidata korraldada võimlemispäeva.

Spordihalli matisaalis osalesid 1.–9. klassid oma võimlemiskavadega, millega nad olid näinud vaeva mitmeid nädalaid. Kavad olid väga vahvad ja loovad. Võimlemispäevale tegid sissejuhatuse kehalise kasvatuse õpetajad, näidates oma sooritusi ning 1.–4. klassid esitasid oma tantsukavad, mis tantsutundides selgeks õpetanud tantsuõpetaja Liis Pokinen.

Pärast võimlemispäeva toimusid kolmandatel ja neljandatel klassidel rahvastepalli võistlused. Seal harjutati eesolevateks koolide vahelisteks võistlusteks. Päev oli meeleolukas ja kõik õpilased elasid kaasa kaaslaste esinemistele.

Jalus