fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Võistlus „English language contest 2015”

06.03.2015

5. märtsil toimus järjekordne koolisisene jõukatsumine inglise keeles: võistlusel „English language contest 2015” osalesid kõik soovijad seitsmendast kuni üheksanda klassini.

50 minuti jooksul panid õpilased end proovile kolme teksti lugemises ja loetust arusaamises ning keelestruktuuride tundmises (B2 tasemel). Kokku oli võimalik saada 74 punkti.

Kiitust väärivad kõik 18 osalejat, aga parimatest parimad olid

  • Melany Orle (65 punkti);
  • Janet Murumets (64 punkti);
  • Siim Melles (63,5 punkti);
  • Merje Reisenbuk (63 punkti);
  • Jürgo-Mattias Vanajuur (60 punkti).

Seitsmendate klasside parimad olid Merje Reisenbuk ja Mark Alex Bernstein, kaheksandate klasside parimad Melany Orle ja Janet Murumets ning üheksandate klasside parimad Siim Melles ja Jürgo-Mattias Vanajuur.

Melany Orle ja Janet Murumets lähevad 9. aprillil Tallinna Õismäe vene lütseumis toimuvale ainevõistlusele, kus neil tuleb lahendada mitmesuguseid ülesandeid (grammatika, sõnavara, lugemine ja kirjutamine). Hoiame neile pöialt!

Jalus