Audentes

15/10/2015
Korraldaja : OK Nõmme
Rajameister : Kaido Nurja
[#1] [#2] [#3] [P5KL-T5KL-T6KL] [P6-7KL] [P8-9KL]
[T7-9KL]
P5KL-T5KL-T6KL Rada (1): 6 KP 1.45 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    27 Märtson Sten Egert        5kl P      00:09:35
 2.    22 Grišenko Ron              5kl P      00:09:53 +00:18
 3.    77 Plakk Carol               7kl T      00:09:56 +00:21
 4.     8 Naptal Evelin             5kl T      00:10:06 +00:31
 5.    23 Sinivee Markus            5kl P      00:10:47 +01:12
 6.    26 Kasela Kaur Jakob         5kl P      00:11:53 +02:18
 7.    29 Steinberg Karl Joosep     5kl P      00:12:26 +02:51
 8.    24 Kull Robert               5kl P      00:12:43 +03:08
 9.    28 Reits Rene                5kl P      00:12:50 +03:15
10.    19 Saarniit Thomas           5kl P      00:13:14 +03:39
11.    15 Pärn Sabine Liisa         5kl T      00:13:33 +03:58
12.    20 Säde Danero               5kl P      00:13:51 +04:16
13.    12 Pappel Hele-Riin          5kl T      00:14:31 +04:56
14.    84 Orle Maria                7kl T      00:15:11 +05:36
15.    14 Pinsel Iris               5kl T      00:15:24 +05:49
16.     5 Kilp Brigita Arabella     5kl T      00:15:25 +05:50
17.     9 Nikolajev Lisette         5kl T      00:16:34 +06:59
18.     7 Möll  Laura Maria         5kl T      00:16:53 +07:18
19.    33 Ilver Markus              7kl P      00:17:21 +07:46
20.    11 Ots Elisabeth             5kl T      00:18:36 +09:01
        6 Klimenko Anastacia        5kl T      DQ      
       18 Uibo Hannah               5kl T      DQ      
       13 Piiroja  Carmen           5kl T      DQ      
       52 Septer Aadu               7kl P      DQ      
        4 Reincke Maribel           6kl T      DQ      
        1 Chekunova  Nicole         6kl T      DQ      
        2 Kivine Annabel            6kl T      DQ      
        3 Klaos Eleri               6kl T      DQ      
       62 Pogosjan Diana            8kl T      DQ      
       60 Leik Elise Maria          8kl T      DQ      
T7-9KL Rada (2): 9 KP 2.58 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    82 Koger Ella Miina          7kl T      00:20:34
 2.    86 Veldi  Maia- Liisa        7kl T      00:22:34 +02:00
 3.     0 Sirje                     x80        00:26:25 +05:51
 4.    85 Vall Christelle           7kl T      00:26:34 +06:00
 5.    83 Kulpas Johanna            7kl T      00:27:20 +06:46
 6.    71 Murumets Janet            9kl T      00:28:33 +07:59
 7.    73 Priilinn-Türk Merilin     9kl T      00:30:15 +09:41
 8.    70 Linamäe Karolin           9kl T      00:31:11 +10:37
 9.    72 Orle Melany               9kl T      00:48:00 +27:26
10.    63 Reisenbuk Merje           8kl T      00:48:38 +28:04
11.    75 Karja Lisanna             7kl T      00:57:08 +36:34
       81 Kahro Lisett              7kl T      DQ      
       69 Kruusma Hanna             9kl T      DQ      
       64 Vilbas Anette Cathy       8kl T      DQ      
       67 Vjazemski Anna-Maria      8kl T      DQ      
       61 Narmont Helena            8kl T      DQ      
       78 Aru Eva Maria             7kl T      DQ      
P6-7KL Rada (2): 9 KP 2.58 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    42 Põdra  Henry              7kl P      00:16:58
 2.    44 Vahtel Mattias            7kl P      00:26:28 +09:30
 3.    36 Klimenko Dominik          7kl P      00:26:33 +09:35
 4.    57 Hakonen Oskar Erik        6kl P      00:28:04 +11:06
 5.    53 Rettel Kristjan           6kl P      00:28:15 +11:17
 6.    56 Lainela Daniel            6kl P      00:28:44 +11:46
 7.    55 Roosileht Kevin           6kl P      00:28:57 +11:59
 8.    54 Kala Karl Erik            6kl P      00:29:09 +12:11
 9.    45 Aab Johannes              7kl P      00:33:35 +16:37
10.    50 Kask Gregory              7kl P      00:36:37 +19:39
11.    41 Priilinn-Türk Karl Tani   7kl P      00:37:31 +20:33
12.    37 Kuuler Sulo               7kl P      00:37:51 +20:53
13.    35 Kliimask Gregor Marius    7kl P      00:40:34 +23:36
14.    31 Hayes Damien Kristjan     7kl P      00:41:06 +24:08
15.    32 Hein Otto                 7kl P      00:56:59 +40:01
16.    48 Jäger Jens Jaagup         7kl P      01:01:12 +44:14
17.    51 Lilienberg Kaurit         7kl P      01:02:01 +45:03
18.    38 Mäki Mikael Johannes      7kl P      01:05:02 +48:04
19.    43 Uustalo Rain              7kl P      01:21:13 +64:15
20.    39 Mändma Alexander Georg    7kl P      01:23:28 +66:30
       30 Dvorjaninov Daniel        7kl P      DQ      
       49 Kalf Robin Markus         7kl P      DQ      
       47 Aun Martin                7kl P      DQ      
P8-9KL Rada (3): 11 KP 3.29 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   101 Kägu Sten Martten         9kl P      00:23:09
 2.    96 Põldsam Vahur             8kl P      00:24:46 +01:37
 3.   102 Poršnev Henry             9kl P      00:28:17 +05:08
 4.    93 Keerd Madis               8kl P      00:31:05 +07:56
 5.    90 Veltri Markus             8kl P      00:44:59 +21:50
 6.    91 Irdoja Oskar              8kl P      00:46:25 +23:16
 7.    87 Hakonen Joonas Lauri      8kl P      00:46:53 +23:44
      100 Krõm Mick Kenneth         9kl P      DQ      
       99 Karu Kristjan Harald      9kl P      DQ      
      100 Krõm Mick Kenneth         9kl P      DQ      
       95 Kolk Karl Eerik           8kl P      DQ      
       94 Kliimask Krister Carlos   8kl P      DQ      
       98 Suvi Kevin                8kl P      DQ      
        0 Steven Härma              9kl P      DQ      
       97 Raudsepp Andree           8kl P      DQ      
       92 Karema Karmo              8kl P      DQ      
#1 Rada (P5KL-T5KL-T6KL): 6 KP 1.45 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.    27 Märtson Sten Egert        5kl P     P5KL-T5K 00:09:35
 2.    22 Grišenko Ron              5kl P     P5KL-T5K 00:09:53 +00:18
 3.    77 Plakk Carol               7kl T     P5KL-T5K 00:09:56 +00:21
 4.     8 Naptal Evelin             5kl T     P5KL-T5K 00:10:06 +00:31
 5.    23 Sinivee Markus            5kl P     P5KL-T5K 00:10:47 +01:12
 6.    26 Kasela Kaur Jakob         5kl P     P5KL-T5K 00:11:53 +02:18
 7.    29 Steinberg Karl Joosep     5kl P     P5KL-T5K 00:12:26 +02:51
 8.    24 Kull Robert               5kl P     P5KL-T5K 00:12:43 +03:08
 9.    28 Reits Rene                5kl P     P5KL-T5K 00:12:50 +03:15
10.    19 Saarniit Thomas           5kl P     P5KL-T5K 00:13:14 +03:39
11.    15 Pärn Sabine Liisa         5kl T     P5KL-T5K 00:13:33 +03:58
12.    20 Säde Danero               5kl P     P5KL-T5K 00:13:51 +04:16
13.    12 Pappel Hele-Riin          5kl T     P5KL-T5K 00:14:31 +04:56
14.    84 Orle Maria                7kl T     P5KL-T5K 00:15:11 +05:36
15.    14 Pinsel Iris               5kl T     P5KL-T5K 00:15:24 +05:49
16.     5 Kilp Brigita Arabella     5kl T     P5KL-T5K 00:15:25 +05:50
17.     9 Nikolajev Lisette         5kl T     P5KL-T5K 00:16:34 +06:59
18.     7 Möll  Laura Maria         5kl T     P5KL-T5K 00:16:53 +07:18
19.    33 Ilver Markus              7kl P     P5KL-T5K 00:17:21 +07:46
20.    11 Ots Elisabeth             5kl T     P5KL-T5K 00:18:36 +09:01
        6 Klimenko Anastacia        5kl T     P5KL-T5K DQ      
       18 Uibo Hannah               5kl T     P5KL-T5K DQ      
       13 Piiroja  Carmen           5kl T     P5KL-T5K DQ      
       52 Septer Aadu               7kl P     P5KL-T5K DQ      
        4 Reincke Maribel           6kl T     P5KL-T5K DQ      
        1 Chekunova  Nicole         6kl T     P5KL-T5K DQ      
        2 Kivine Annabel            6kl T     P5KL-T5K DQ      
        3 Klaos Eleri               6kl T     P5KL-T5K DQ      
       62 Pogosjan Diana            8kl T     P5KL-T5K DQ      
       60 Leik Elise Maria          8kl T     P5KL-T5K DQ      
#2 Rada (T7-9KL,P6-7KL): 9 KP 2.58 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.    42 Põdra  Henry              7kl P     P6-7KL   00:16:58
 2.    82 Koger Ella Miina          7kl T     T7-9KL   00:20:34 +03:36
 3.    86 Veldi  Maia- Liisa        7kl T     T7-9KL   00:22:34 +05:36
 4.     0 Sirje                     x80       T7-9KL   00:26:25 +09:27
 5.    44 Vahtel Mattias            7kl P     P6-7KL   00:26:28 +09:30
 6.    36 Klimenko Dominik          7kl P     P6-7KL   00:26:33 +09:35
 7.    85 Vall Christelle           7kl T     T7-9KL   00:26:34 +09:36
 8.    83 Kulpas Johanna            7kl T     T7-9KL   00:27:20 +10:22
 9.    57 Hakonen Oskar Erik        6kl P     P6-7KL   00:28:04 +11:06
10.    53 Rettel Kristjan           6kl P     P6-7KL   00:28:15 +11:17
11.    71 Murumets Janet            9kl T     T7-9KL   00:28:33 +11:35
12.    56 Lainela Daniel            6kl P     P6-7KL   00:28:44 +11:46
13.    55 Roosileht Kevin           6kl P     P6-7KL   00:28:57 +11:59
14.    54 Kala Karl Erik            6kl P     P6-7KL   00:29:09 +12:11
15.    73 Priilinn-Türk Merilin     9kl T     T7-9KL   00:30:15 +13:17
16.    70 Linamäe Karolin           9kl T     T7-9KL   00:31:11 +14:13
17.    45 Aab Johannes              7kl P     P6-7KL   00:33:35 +16:37
18.    50 Kask Gregory              7kl P     P6-7KL   00:36:37 +19:39
19.    41 Priilinn-Türk Karl Tani   7kl P     P6-7KL   00:37:31 +20:33
20.    37 Kuuler Sulo               7kl P     P6-7KL   00:37:51 +20:53
21.    35 Kliimask Gregor Marius    7kl P     P6-7KL   00:40:34 +23:36
22.    31 Hayes Damien Kristjan     7kl P     P6-7KL   00:41:06 +24:08
23.    72 Orle Melany               9kl T     T7-9KL   00:48:00 +31:02
24.    63 Reisenbuk Merje           8kl T     T7-9KL   00:48:38 +31:40
25.    32 Hein Otto                 7kl P     P6-7KL   00:56:59 +40:01
26.    75 Karja Lisanna             7kl T     T7-9KL   00:57:08 +40:10
27.    48 Jäger Jens Jaagup         7kl P     P6-7KL   01:01:12 +44:14
28.    51 Lilienberg Kaurit         7kl P     P6-7KL   01:02:01 +45:03
29.    38 Mäki Mikael Johannes      7kl P     P6-7KL   01:05:02 +48:04
30.    43 Uustalo Rain              7kl P     P6-7KL   01:21:13 +64:15
31.    39 Mändma Alexander Georg    7kl P     P6-7KL   01:23:28 +66:30
       67 Vjazemski Anna-Maria      8kl T     T7-9KL   DQ      
       61 Narmont Helena            8kl T     T7-9KL   DQ      
       78 Aru Eva Maria             7kl T     T7-9KL   DQ      
       49 Kalf Robin Markus         7kl P     P6-7KL   DQ      
       69 Kruusma Hanna             9kl T     T7-9KL   DQ      
       64 Vilbas Anette Cathy       8kl T     T7-9KL   DQ      
       47 Aun Martin                7kl P     P6-7KL   DQ      
       30 Dvorjaninov Daniel        7kl P     P6-7KL   DQ      
       81 Kahro Lisett              7kl T     T7-9KL   DQ      
#3 Rada (P8-9KL): 11 KP 3.29 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   101 Kägu Sten Martten         9kl P     P8-9KL   00:23:09
 2.    96 Põldsam Vahur             8kl P     P8-9KL   00:24:46 +01:37
 3.   102 Poršnev Henry             9kl P     P8-9KL   00:28:17 +05:08
 4.    93 Keerd Madis               8kl P     P8-9KL   00:31:05 +07:56
 5.    90 Veltri Markus             8kl P     P8-9KL   00:44:59 +21:50
 6.    91 Irdoja Oskar              8kl P     P8-9KL   00:46:25 +23:16
 7.    87 Hakonen Joonas Lauri      8kl P     P8-9KL   00:46:53 +23:44
      100 Krõm Mick Kenneth         9kl P     P8-9KL   DQ      
       99 Karu Kristjan Harald      9kl P     P8-9KL   DQ      
      100 Krõm Mick Kenneth         9kl P     P8-9KL   DQ      
       95 Kolk Karl Eerik           8kl P     P8-9KL   DQ      
       94 Kliimask Krister Carlos   8kl P     P8-9KL   DQ      
       98 Suvi Kevin                8kl P     P8-9KL   DQ      
        0 Steven Härma              9kl P     P8-9KL   DQ      
       97 Raudsepp Andree           8kl P     P8-9KL   DQ      
       92 Karema Karmo              8kl P     P8-9KL   DQ      

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 15.10.2015 12:57:25 OK Nõmme